Narazili jste na stránky zabývající se problematikou masožravých rostlin. Naleznete zde popis jednotlivých druhů, rady pro pěstování i fotografie mých rostlinek.

V kategorii Moje masožravé rostliny naleznete fotografie a můj postup pěstování některých druhů masožravek (zatím Láčkovici australskou, Láčkovku (Nepenthes alata, Nepenthes ventricosa a Nepenthes hookeriana), mucholapku podivnou, tučnici (Pinguicula gigantea), špirlice (Sarracenia psittacina, Sarracenia purpurea) a Heliamphoru minor). Další část stránek obsahuje všeobecné informace o vybraných druzích masožravých rostlin (budu dále rozšiřovat).

Rady, informace a fotografie masožravých rostlin budou postupem času přibývat a doufám, že se ze stránek stane místo, kam se kdejaký pěstitel masožravých kytek pro radu či inspiraci podívá.

Navíc máte možnost sami přispívat fotografiemi svých masožravých rostlin, které se poté zobrazí ve fotogalerii s vaším jménem. Přidávat fotografie můžete tímto odkazem - přidání fotografií.

Pokud by byl zájem o výměnný odkaz na stránky Masožravé rostliny prosím kontaktujte mne pomocí tohoto formuláře. Zde

Od 3. 1. 2011 je možné se na těchto stránkách zaregistrovat (následně přihlásit) a získat tak možnost vkládat vlastní fotografie do fotogalerie (vytvářet vlastní galerii) bez čekání na schválení administrátorem. Dále je registrovaným umožněno editovat a měnit komentáře u článků.


Ilustrační video pasti mucholapky podivné (Dionaea muscipula) Chytání kořisti mucholapkou podivnou

Admin

Špirlice